https://www.youtube.com/watch?v=69CjD_gmlWI

">
Grabber AT 

  Platums Augstums Diametrs KiĀi Cena Atlas cena/gab. Noliktavā  
  235 70 R16 106S F E 72dB 172.00 € 95.00 € 4 gab.
Skatīt citus izmērus

General Tire Grabber AT ir latviešu apvidus auto braucēju vidū iecienītās riepas Grabber AT2 jaunākā paaudze. Šīs riepas Continental inženieri ir veidojuši kā kompromisa variantu, lai sniegtu maksimālu braukšanas prieku un drošību ikvienam 4x4 braucējam, šķērsojot grūti izbraucamus apvidus, gan klusumu un komfortu, braucot pa šoseju un pilsētas ceļiem.

Pastiprinātā riepas struktūra aizsargā protektora blokus un riepas sānu malas pret mehāniskiem bojājumiem, tai pat laikā nodrošinot gana komfortablu braukšanu un lielu nobraukuma potenciālu. Continental inženieri rūpīgi izanalizējuši AT2, lai jauno versiju AT padarītu vēl komfortablāku, klusāku un ekonomiskāku normālu ceļu apstākļos, īpaši uzlabojot saķeres īpašības uz slapja seguma. Tomēr, kas ir būtiski lauku ceļu un bezceļu braucējiem - Grabber AT ir saglabājis visas labās bezceļu šķēršošanas īpašības no sava priekšgājēja Grabber AT2.

Jauno Grabber AT var veiksmīgi izmantot arī kā vissezonas riepu, par ko liecina M+S marķējums un saķeres iegriezumi riepas protektorā. Grabber AT protektora dziļums - 12 mm!

Grabber AT autožurnāla Offroad vērtējumā 2011.gadā ir atzīta kā gada labākā riepa apvidus automašīnai, tāpat arī izcīnījusi 1.vietu autožurnāla Drive Out apjomīgā 15 all terrain riepu modeļu testā.

General Tire kvalitāti garantē Continental koncerns, kura ražotnēs Eiropā un ASV riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
https://www.youtube.com/watch?v=69CjD_gmlWI

Riepu apzīmējumu skaidrojums
Vasaras riepa
Vasaras riepa, izmantojama arī kā vissezonas riepa
Skandināvu tipa ziemas riepa
Centrāleiropas tipa ziemas riepa, izmantojama ari kā vissezonas riepa
Ziemas riepa ar radzēm
Radzējama ziemas riepa
Kravnesības indekss
Ātruma indekss

Informācijai: Atlas Riepu e-veikalā visas cenas norādītas par 1 gab. riepu bez diska, € ar PVN. Akcijas cenas spēkā šodien.
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS