20.03.2018Uniroyal vasaras riepu akcija!

...

Sadarbībā ar Uniroyal riepu ražotāju, 2018.gada vasaras sezonā piedāvājam lielisku akciju aktīva dzīvesstila cienītājiem -

 

Iegādājies Uniroyal vasaras riepu komplektu (4 riepas) un dāvanā saņem premium kvalitātes sporta zeķu pāri ar Uniroyal logo savām sportiskajām aktivitātēm**Dāvanu skaits ir ierobežots.
Akcija ir spēkā, kamēr dāvanas ir pieejamas.
Akcijas attēlā redzamajām zeķēm ir ilustratīva nozīme.Pasūti sportiskos Uniroyal vasaras riepu modeļus pie oficiālā pārstāvja Latvijā - Atlas Riepas

Uniroyal RainExpert 3 Uniroyal RainExpert 3 - vasaras riepa, kas lietū kļūst tikai labāka
RainExpert 3 vasaras riepa ir īsts lietus eksperts. Īpaši piemērota kompaktās un vidējās klases automašīnām, kā arī apvidus auto un krosoveriem.

Haizivs ādas tehnoloģija maksimālai aizsardzībai pret akvaplanēšanu.

Pieprasītākie izmēri:
Uniroyal RainSport 3

Uniroyal RainSport 3 - īpaši augstas veiktspējas vasaras riepa
RainSport 3 ir vasaras riepa sportiskas braukšanas cienītājiem, neskatoties uz laikapstākļiem. Piemērota  ātrām un jaudīgām automašīnām, tai skaitā apvidus auto un krosoveriem.

Haizivs ādas tehnoloģija maksimālai aizsardzībai pret akvaplanēšanu.

No 2018.g. pieejama arī SSR (Self-Supporting Runflat) izpildījumā.

Pieprasītākie izmēri:

 

 Uniroyal RainMax 3

Uniroyal RainMax 3 - jaunākās paaudzes vasaras riepa pasažieru un kravas komerctransportam
Jaunā RainMax 3 vasaras riepa palīdz uzlabot bremzēšanu un nodilumizturību gan uz slapja, gan sausa ceļa. Tas ir izdevīgs risinājums komerctransportam.

Pieprasītākie izmēri:

Uniroyal riepas ir pasaulē labākās riepas drošai braukšanai pa slapju ceļu vasarā un šķīdoni ziemā. Ne velti Uniroyal tiek dēvēts par lietus riepu ekspertu, ar vairāk nekā 50 gadu stāžu. Uniroyal līdera pozīciju braukšanā pa slapju ceļu apstiprina neatkarīgie riepu testi (ADAC, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Auto Club Europa u.c), kā arī Latvijas vadošie autosportisti. Uniroyal ir Continental meitas uzņēmums, tāpēc visas Uniroyal riepas tiek izgatavotas atbilstoši augstākajiem standartiem Continental Eiropas rūpnīcās.
uniroyal banner
Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS