31.03.2017Uniroyal RainSport 3 – godalgota jaunākās paaudzes lietus riepa ar Haizivs ādas tehnoloģiju

Droša un ātra vasaras riepa: visaugstākā – A klase bremzēšanā uz slapja ceļa un maksimāla aizsardzība pret akvaplanēšanu.

 

Lai sniegtu maksimāli labākos rezultātus uz slapja ceļa, jaunajai RainSport 3 riepai tika izstrādāts jauns, agresīvs un funkcionāls plūsmas optimizējošs protektora raksts, apvienojot labākās īpašības no asimetriskā un virzienveida protektora tehnoloģijām.

 

Uniroyal RainSport 3     Asimetriskās protektora daļas priekšrocības:

     + maksimāli klusa, komfortabla gaita un degvielas ekonomija

     + pamatīgi protektora bloki riepas plecu daļā, papildus stabilitātei līkumos

     Virzienveida protektora daļas priekšrocības:

     + maksimāli ātra ūdens izspiešana no saķeres virsmas un aizsardzība pret
     akvaplanēšanu;

     + vislabākā saķere līkumos, slapja laika apstākļos.

 

 

Protektora garenrievās iestrādāta Shark Skin Technology™ (Haizivs ādas tehnoloģija) – imitēta haizivs ādas struktūra. Kā zināms, haizivs āda ir īpaša, pateicoties tās spējai ievērojami samazināt ūdens plūsmas pretestību. RainSport 3 riepas protektora rievās iestrādāta īpaša struktūra, kas veidota pēc haizivs ādas plākšņveida zvīņu piemēra. Haizivs ādas tehnoloģija samazina plūsmas pretestību jeb turbulenci, paātrina ūdens izspiešanu no riepas saķeres virsmas un garantē maksimālu aizsardzību pret akvaplanēšanu.

 

Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju RainSport 2, jaunajai Uniroyal RainSport 3 rites pretestība samazināta par 14%(!), nodilumizturība palielināta par 9%, bremzēšanas veiktspēja uz slapja ceļa uzlabota par 8%, vadāmība uz slapja ceļa uzlabota par 4%, trokšņu līmenis samazināts par 3%, vadāmība uz sausa ceļa uzlabota par 2 %, bet aizsardzība pret akvaplanēšanu palielināta par 1%.

 

AutoBild 2016.gada vasaras riepu testā Uniroyal RainSport 3 sniedza 4.labāko rezultātu bremzēšanas veiktspējā gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma 50 vasaras riepu modeļu konkurencē, aiz sevis atstājot pat tādus premium segmenta brendus, kā Goodyear, Bridgestone, Michelin u.c.

 

Uniroyal RainSport 3 izstrādāta kompaktās, vidējās un lielās klases automašīnām, kā arī apvidus automobiļiem.

 

Uniroyal RainSport 3 tehniskās iezīmes:

 

Uniroyal RainSport 3

Augsta aizsardzība pret akvaplanēšanu
● Uzlabotas plūsmas protektora struktūra nodrošina ātru ūdens izspiešanu no saķeres virsmas
● Jauna Shark Skin Tehnoloģija – protektora garenvirziena rievās iestrādāta imitēta haizivs ādas struktūra, kas nepieļauj ūdens turbulenci un nodrošina augstu aizsardzību pret akvaplanēšanu

Uniroyal RainSport 3

Īsa bremzēšanas distance uz slapja ceļa
● Blīvais protektora lameļojums veido lielu saķeres šķautņu skaitu, nodrošinot teicamu saķeri ar ceļa virsmu
● Lietus riepas gumijas sastāvs - uzlabota riepas gumijas sastāva amortizācija, kas garantē īsu bremzēšanas distanci

Uniroyal RainSport 3 Maksimāla saķere līkumotos slapja un sausa ceļa pagriezienos
● Platie un pamatīgie makro bloki riepas ārējā pleca daļā nodrošina augstu protektora bloku šķērsvirziena stingrību tiešai sānu spēku pārnesei uz saķeres virsmu
● Protektora plecu bloku elastība taisnvirzienā veido palielinātu saķeres laukumu pateicoties optimālai adaptācijai ar ceļa virsmu
Uniroyal RainSport 3

Zems trokšņu līmenis salonā visā riepas kalpošanas laikā
● Protektora bloku skaits un izmērs projektēts tā, lai tie saskartos ar ceļa virsmu pamīšus un radītu vienmērīgu trokšņa līmeni, kā arī sekmētu vienmērīgu nodilumu

 

 

Uniroyal RainSport 3 godalga2014.gadā Uniroyal RainSport 3 vasaras riepa saņēmusi divus ievērojamus un prestižus apbalvojumus – „Red Dot” dizaina balvu un „iF awards” dizaina godalgu. Piešķirot apbalvojumus, žūrija īpaši novērtējusi un izteikusi atzinību par inovatīvo Shark Skin Technology™ jeb Haizivs ādas tehnoloģiju, kas samazina plūsmas pretestību jeb turbulenci, paātrina ūdens izspiešanu no riepas saķeres virsmas un garantē maksimālu aizsardzību pret akvaplanēšanu. „Īpaši izstrādātās un pārdomātās detaļas nepārprotami nodrošinājušas riepas augstos sasniegumus, kļūstot par vislabāko lietus riepu,” norādījuši speciālisti.

 

Uniroyal - tā ir vācu kvalitāte par saprātīgu cenu! Uniroyal riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, kas nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Uniroyal zīmolam.

 

Meklē savu Uniroyal RainSport 3 riepu izmēru un uzzini cenu Atlas Riepu e-veikalā.

 

Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS